Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

28feb 2025
Helpen en zelfzorg: Cursus The Work/IBSR in de Praktijk

ContextueelWerk
Doetinchem

Voor de coach/therapeut/mantelzorg-verlener die THE WORK wil ervaren, leren en oefenen als tool voor persoonlijke groei en professioneel handelen (supervisie/intervisie). Ervaringsleren.

De Cursus IBSR in de Praktijk voor professional en vrijwilliger in zorg- en hulpverlening, thema: helpen en zelfzorg

Deze intensieve cursus rond 'de kunst van het helpen' is opgebouwd rond de hoofdregels* van Inquiry-based Stress Reduction/The Work, algemene overtuigingen in werk en leiderschap en jouw inbreng. Het is een gespecialiseerde versie van de cursus The Work / principes, met specifiek situaties uit het (vrijwilligers-) werk om The Work te ervaren en te oefenen.
Mogelijke thema's: je houding als facilitator (therapeut/begeleider)/hulpverlener, zelfbeeld, faalangst, projectie, overdracht - tegen overdracht, inner-child, grenzen stellen, communicatie, burnout preventie.
Daarnaast bespreken we hoofdstukken uit het boek 'Inquiry-based Stress Reduction in de praktijk' (zelf aan te schaffen).

De cursus is geschikt voor iedereen die met deze radicale en heldere vorm van reflectie wil experimenteren met het oog op persoonlijke groei en professionele effectiviteit. De oefeningen doe je individueel, of samen.

Zes bijeenkomsten en één 1-op-1 The Work-sessie met mij. Huiswerk optioneel.
​Investering - slechts € 395 en het boek Inquiry-based Stress Reduction in de Praktijk van MarieOdiel van Rhijn ea., uitgeverij Hogrefe.

Aanmelden graag zsm, vóór 1 februari 2025
Vrijdagmiddag 13.30-16.30 op 28 februari 6 x wekelijks

Ter voorbereiding kun je je ook oriënteren met het handboek voor The Work 'Vier vragen die je leven veranderen',
de website van nederlandstalige facilitators thework-nederland of informatie van thework. com.

* kijk voor meer info op de website ContextueelWerk onder cursus-aanbod.

Informatie

28 feb 2025 t/m 04 apr 2025 | 6 x op vrijdagmiddag 13.30-16.30
13.30 - 16.30
395,00 incl. koffie/thee, excl. boek
Minimaal 4 deelnemers.
Maximaal 8 deelnemers.

Waar?

De Kruisberg (monument) Handelshuis 2
Klootsemastraat 1 Doetinchem
7009 CE Doetinchem

Helpen en zelfzorg: Cursus The Work/IBSR in de Praktijk

Wat doe ik nog meer?

ContextueelWerk
13apr
Workshop
Workshop: Dit is The Work®. Vier vragen die je leven veranderen?
ContextueelWerk
Doetinchem
Workshop: Vier vragen die je leven veranderen? Dit is The Work®! Ervaar en leer de praktische aanpak van stress en lijden: aan de bron.
ContextueelWerk Marianne
09feb
Jaargroep
JAARRONDE The Work of Byron Katie 2026 - start 14 februari in Doetinchem
ContextueelWerk Marianne
Doetinchem
JAARRONDE 2026: 8 workshops The Work: een interessante mindreis rond persoonlijke motieven, patronen en blokkades, in diverse situaties, relaties en (intergenerationele) familiedynamiek. Stressreductie.
17apr
Workshop
1 of 2-daagse: moeder - vader - kinderjaren; erkenning, verbinding en liefde-in-actie
Doetinchem
We onderzoeken stressvolle situaties uit de kindertijd of van nu als volwassen kind of ouder. En oefenen vaardigheden die verrijkend zijn voor de relatie met jezelf en met de ander.
ContextueelWerk
Stressmanagement
The Work: Inquiry-based Coaching in privé en professie. Contextuele systeem-therapie.
ContextueelWerk
Doetinchem
Relaties en Realiteit - Body follows the Mind - Oorzaak en Gevolg van Gedachten - Emoties en Gevoelens zijn Signalen - Communicatie - Onderzoek voor Verandering - Prettig Leven - Inquiry-based Stress Reduction
ContextueelWerk
11sep
Cursus
CURSUS helpen en zelfzorg - The Work®/IBSR in de Praktijk voor coaches, mantelzorgers en andere hulpverleners
ContextueelWerk
Doetinchem
Voor de coach/therapeut/mantelzorger ea. die THE WORK wil ervaren, leren en oefenen als tool voor persoonlijke groei en professioneel handelen (supervisie/intervisie). Ervaringsleren.