13jan 2026
Tao Yin Qigong
Tao Achterhoek - Els Burbank
Winterswijk Kotten
Verlangen naar zachtheid
We vragen veel van onszelf, van ons lichaam. Er is veel te doen, maar soms geeft ons lichaam aan dat het niet meer past: spanning, pijn, vermoeidheid of overprikkeling klopt bij je aan. Je verlangt naar zachtheid en het terugvinden van jouw energie.
Zachtheid geeft ruimte
Tao Yin Qigong helpt je om op een zachte en aandachtige manier weer in contact te komen met je lijf. De qigong zijn ontwikkeld om ruimte te geven aan de energiestromen in je lichaam. Door vloeiende bewegingen, bewuste ademhaling en innerlijke stilte ontstaat er ruimte: in je spieren, in je zenuwstelsel, maar vooral in jezelf.
Is het iets voor mij?
Tao Yin Qigong is een trage, zachte vorm van bewegen. Behulpzaam bij overprikkeling, burn-out, fysiek trauma, vermoedheid zonder duidelijke oorzaak, herstel na ingrijpende periodes. Je bouwt aan vertrouwen in je lichaam, en je ervaart meer vitaliteit.
OPEN LES op dinsdag 6 januari 2026 van 10-11 uur. Meld je aan!
lesserie op dinsdagochtenden van 9.30-11 uur.
START OP 13 januari 2026
De serie van 7 lessen kost € 140,-
Meld je aan, er is plek voor max 10 deelnemers
Geschikt voor alle ervaringsniveaus.
aanmelden en meer info: TAO ACHTERHOEK
Els Burbank nul zes 273 479 75



