Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

09jun 2024
Rite of The Womb

Karlista Fontijn & Nicolette de Vetten
Wageningen

Wil je ook samen met andere vrouwen de Rite of the Womb beleven en jouw vrouwelijke kracht reactiveren?


The Rite of the Womb is een prachtige en krachtige inwijding waar een ongelooflijke vrouwelijke kracht vrij komt. Terug naar de grote oermoeder zodat jij je weer kunt openstellen om geschenken te ontvangen en te geven. De vrouwenkracht van de jungle herinnert ons aan deze eenvoudige en essentiële waarheid: ‘De baarmoeder is geen plek om angst en pijn in te verzamelen; de baarmoeder is een plek van creatie en geboorte van leven. Bevrijding van vrouwelijke energie. We hebben er voor gekozen deze inwijding met z'n tweeën te geven, dus extra krachtig!
Dit ritueel is een geschenk aan alle vrouwen, het is een healing en een blessing en het reactiveert jouw vrouwelijke kracht. Hierbij gaat het niet alleen om onze eigen pijn of pijnlijker ervaringen (miskraam, kinderloosheid, incest, geweld) die we nog met ons meedragen. Het gaat ook over het grote collectief. De pijn die we meedragen van onze moeders, grootmoeder en voorouders. De vrouwelijke energie is al zo lang onderdrukt, ontkent en misbruikt.
De rite van de baarmoeder brengt in alle zachtheid de creatie vanuit jouw schoot in balans. Waardoor je gevoel van zelfvertrouwen en eigenwaarde weer volop kan gaan stromen. Een soort wedergeboorte van de sterke liefdevolle essentie van jouw vrouw-zijn. Het is heerlijk om dit samen met een groep vrouwen te mogen vieren.
We zien je graag!

Nicolette de Vetten en Karlista Fontijn 

Informatie

09 jun 2024
10.00 - 16.30
75,00

Waar?

Suniya
Haagsteeg 4
Wageningen

Rite of The Womb

Wat doe ik nog meer?

20sep
Workshop
ONTDEK JE KRACHT DAG VOOR KIDS EN TEENS
Hengelo
Ontdek je kracht! Kids- en Teensdag in de natuur
Karlista Fontijn
14okt
Opleiding
Opleiding Luisterkindwerker .
Karlista Fontijn
Hengelo gld
Wil je je laten opleiden tot Luisterkindwerker? Werken met een prachtige methode vol aandacht, liefde, warmte en erkenning? Als Luisterkindwerker leer je op afstand te werken en bied je hulp op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel gebied
Karlista Fontijn
Coaching - Lifecoaching
Opleiding Luisterkind en Luisterkindafstemmingen voor kinderen en volwassenen
Karlista Fontijn
Hengelo Gld
Doe je mee met de prachtige en heel speciale opleiding Luisterkind? Leren afstemmingen maken voor kinderen en volwassenen. Voor iedereen die gehoord wil worden!
Karlista Fontijn
Medium
Diepgaande Medium & Trance Healing en Paramedische Consulten en Luisterkindafstemmingen.
Karlista Fontijn
Hengelo Gld
Een therapeutisch medium consult kan inzicht geven in moeilijke situaties en antwoorden bieden op levensvragen. Na het consult heb je meer inzicht in jezelf en je situatie. De inzichten zullen verhelderend zijn en je zal meer ruimte ervaren. 
Karlista Fontijn
28sep
Opleiding
Mediumschap en Trance Healing Deel 1
Karlista Fontijn
Wageningen
Mediumschap en Trance Healing Deel 1 Basis® bestaat uit de basis van het nieuwe moderne mediumschap. Je leert om contact te maken met de Spirituele wereld.
Karlista Fontijn
Opleiding en Training
Spirtuele & Intuïtieve Ontwikkeling, Mediumschap & Trance Healing, Paramedisch Mediumschap,
Karlista Fontijn
Hengelo Gld en les bij Suniya Wageningen en Licht Cirkel in Toldijk
Bij de Spirituele en Intuïtieve Academie geef ik diverse opleidingen. In Wageningen en Hengelo Gld. Verder geef ik ook de opleiding Luisterkind voor kinderen en volwassenen, de twee daagse training Trancedent Mediumschap met de geopende pijnappelkl
Karlista Fontijn
25sep
Open les
Licht Cirkel
Karlista Fontijn
Toldijk (bij Zutphen & Doetinchem)
Doe je mee? Vind je het ook leuk met spiritualiteit bezig te zijn, samen met gelijkgestemden? En je spirituele gaven te ontwikkelen? We gaan iedere avond weer nieuwe dingen beleven en diep ontspannen.