17jan 2026
Beperkende overtuigingen veranderen, kan dat? Een reis van beperking naar keuzevrijheid. Korte sessie
Katy Seegers, Praktijk voor regressie -en reïncarnatietherapie
Zelhem
Heb je weleens last van dat zachte, maar hardnekkige stemmetje in je hoofd?
Je spreekt dagelijks je positieve affirmaties uit, en toch blijft die beperkende overtuiging terugkomen.
Dat gebeurt vaak omdat de oorspronkelijke ervaring, in dit leven of in een vorig leven, nog niet écht is afgerond. De emotionele lading leeft nog in je systeem, en blijft daarom de overtuiging voeden.
Regressietherapie kan helpen om die oude ervaring te doorvoelen, te helen en af te sluiten, zodat er eindelijk ruimte ontstaat voor een nieuwe innerlijke waarheid.
Tijdens een kort consult aan de ronde tafel bij Hugz Hub geef ik je graag een inkijkje in wat jou kan helpen in jouw proces van bewustwording en bevrijding van beperkende patronen.
Datum: 17 januari 2026
Tijd: 11.00 uur – 16.00 uur
Duur: ca 25 min per gesprek
Prijs: €5,-
Aanmelden via info@katyseegers.nl of via 06-34227633






