16 november 2019 t/m 14 december 2019 | Cursusdata: 16 november, 30 november en 14 december 2019, van 9.30 tot 12.30 uur
65,00
Autobiografisch schrijven
Autobiografisch schrijven is schrijven over je leven. Het is gericht op het verkrijgen van inzicht. Je schrijft aan de hand van uiteenlopende schrijfopdrachten. Goed kunnen schrijven wordt niet van je gevraagd.
De inhoud van de cursus
Misschien is je pensioen in zicht, ben je druk op je werk of ben je mantelzorger. Kortom, tussen de 50 en 70 jaar kan van alles je bezighouden. Je haren kleuren grijs, maar hoe zorg je ervoor dat je niet vergrijst in je denken?
Vanuit je eigen situatie en levenservaring verdiep je je al schrijvend in het thema "Ouder worden naar je zin". Samen kijken we ook naar wat deze periode kenmerkt en wat de waarde van het ouder worden is of kan zijn.
Vóór aanvang van de cursus vraag ik je om een persoonlijke vraag met betrekking tot het thema te formuleren. Die vraag is leidend.
Ter inspiratie
Ik kleur mijn grijze haren bruin
en zorg voor rimpels van de lach.
Ik sier de tijd en fluister in zijn oor:
'Sluit een goede deal met mij'.
Informatie + Aanmelden » biografiekpraktijk "de Levenskijker". | Annemarie Kistemaker
De Kruisberg Doetinchem of privéadres Giesbeek
Doetinchem/giesbeek
Annemarie Kistemaker
06-12694316
info AT delevenskijker DOT nl