Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

09sep 2023
Luisterkind opleiding, start

De wens van jouw ziel, Anja Vruggink
Winterswijk

Luisterkind opleiding. Vijf lesdagen in een half jaar, waarvan de eerste is op 25 maart in Winterswijk. Elke lesdag gaan we dieper op de Luisterkind methode in. Ik sta de gedurende opleiding voor jou klaar. Vragen stuur mij een bericht. Liefs

Luisterkind opleiding.

Tijdens de Luisterkind opleiding leer je afstemmen dmv een foto. Jij gaat in gesprek met de aanvrager en luistert wat de aanvrager nodig heeft om verandering aan te brengen waar nodig. Alle antwoorden komen uit de aanvrager.

De opleiding bestaat uit vijf lesdagen gedurende een half jaar, één lesdag per maand. Tussen de lesdagen in ga je oefen op oefenpersonen om de Luisterkind methode onder de knie te krijgen. Elke lesdag gaan we ook dieper op de Luisterkind methode in, vanaf lesdag 4 gaan we ook kijken welke invloeden andere energie en vorig levens invloed hebben op ons zijn.

Ik begelied je waar nodig gedurende opleiding.

Iedreen kan Luisterkindwerker worden en Luisterkind is voor iedereen die gehoord wilt worden, van voor de conceptie tot na het overlijden. 

Als je vragen hebt stel ze gerust.

Liefs Anja

Informatie

09 sep 2023 t/m 30 dec 2023
10.00 - 16.30
1.545,0 Mogelijkheid om in termijnen te betalen

Waar?

De wens van jouw ziel.
Hilteweg, 39
7104 BC Winterswijk

Luisterkind opleiding, start