13 december 2019 t/m 15 december 2019 |
295,00 | Als cyclus te volgen, tarief €995.00
Beleef de Seizoenen in jezelf met dans, rituelen en in de natuur zijn.
Lente, Zomer, Herfst, Winter
Dit weekend is een onderdeel van een reis door de seizoenen in 4 dansweekenden, als geheel of los te volgen.
De cyclus van de natuur is een grote inspiratiebron en spiegelvoor ons eigen leven en alle cycli door ons leven heen. In de Lente ontkiemen de zaadjes van onze plannen. De levensvatbare plannen komen vervolgens in de Zomer tot bloei. In de Herfst plukken we de vruchten van onze inspanningen en is het tijd van loslaten, zoals blaadjes van de boom. Het loslaten geeft ons ruimte om in de Winter onze energie terug te trekken en op te laden voor een nieuwe cyclus van groei. Dezelfde cyclus zit ook in het ritme van dag en nacht en in de levensfasen van een mens.
De weekenden zijn een kookpotje met dans als hoofdingrediënt, rituelen, creativiteit en in de natuur zijn. Het overnachten in een Yurt brengt de beleving van de seizoenen dichterbij, net als de samenstelling van de maaltijden.
Data (van vrijdag 18.00 tot zondag 17.00 uur): Lente 22-24 mrt • Zomer 21-23 juni • Herfst 20-22 sept • Winter 13-15 dec
Kosten (incl. overnachtingen en biologische maaltijden): per weekend €295 • gehele cyclus €995 (vroegboekkorting zie website)
Informatie + Aanmelden » Juniper en de Schildpad | Harm en Marieke Koopmans-Woudhuizen
Hof van Moeder Aarde
Bliksteeg 1
7161 PG Neede
Harm en Marieke Koopmans-Woudhuizen
06-30317379
yurt AT juniperendeschildpad DOT nl